Centrum BOZP a požární ochrana v Praze

Bezpečnost práce a požární ochrana


Revize požárních hydrantů

Existují několik požárních hydrantů nejen ve správě velkých měst, ale i menších obcí. Slouží především k zásobování dle potřeby dané oblasti vodou, konkrétně při vypuknutí požáru, kdy je potřeba uhasit požár. V požárech zasahující elektrické zařízení pod proudem vodou se hasit samozřejmě nesmí.

Revize požárních hydrantů

Pravidelné revize požárních hydrantů jsou nutné nejen z hlediska přesně dané vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci, ale právě i kvůli době, kdy nejvíce potřebujeme, aby hydranty fungovaly. Proto provádějte revizi, alespoň jednou ročně, jak nařizuje sama vyhláška zákona o požární prevenci. Provádět totiž alespoň jednou ročně pravidelnou revizi požárního hydrantu ukládá sama vyhláška zákona o požární prevenci.

Jak se provádí revize požárních hydrantů?

Revizi požárních hydrantů musí provozovat speciální firma nebo osoba, která má zvláštní povolení a osvědčení.

Naše společnost Energom Projekty a.s. má vlastní osvědčení o způsobilosti pro úsek požární ochrany vydávané Ministerstvem vnitra. Zaměstnáváme pouze odborně vyškolené pracovníky s platným povolením, kteří provádí revize v nadzemních i podzemních prostorách. Provádíme pečlivou kontrolu v rozsahu několika desítek parametrů dle normativních požadavků na kontrolu a revizi požárního hydrantu.

Jste připraveni na neohlášenou kontrolu z příslušných kontrolních orgánů BOZP a PO?

S našimi profesionálně vyškolenými specialisty v oblasti prevence komplexních služeb BOZP a PO, budete při neohlášených návštěvách státních kontrolních orgánu VŽDY SPRÁVNĚ PŘIPRAVENI.

Rádi Vás zastoupíme a svou práci si u kontrol obhájíme.

Kontakt

ENERGOM Projekty, a.s. Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany.

Tel. kontakt : +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace