Centrum BOZP a požární ochrana v Praze

Bezpečnost práce a požární ochrana


Revize elektroinstalace

Kvalitně provedená elektroinstalace, znamená bezpečí pro celou domácnost a také ušetřené peníze na opravách elektrických zařízení. Čím starší elektroinstalace, tím jsou materiály více opotřebovány a musí být provedena výměna. Navíc se neustále vyvýjí nové materiály, které zajišťují mnohem větší bezpečnost.

V případě, že se rozhodujete pro rekonstrukci elektroinstalace, bude nejlepší volbou najmout si odborníka, který se v oblasti elektroinstalací orientuje a bude se řídit přesně dle norem ČSN 33 1500 a ČSN 33 2000-6. Laický výběr může nést totiž nedozírné následky.

Projekt elektroinstalace

Kvalitně zpracovaný projekt elektroinstalace Vám zajistí mnohem lepší podmínky pro ovládání a také úspory energie. Nejdříve však důkladně projednejte Vaše přání a požadavky s vyškoleným odborníkem a ten Vám zajistí odpovídající řešení. Dále Vám firma vytvoří cenovou nabídku a nákres bytu popřípadně rodinného domu, schéma vedení, umístění zásuvek, spínačů, svítidel a dalších vývodů.

Realizace elektroinstalace

Samotná realizace elektroinstalací spočívá ve správném výběru profesionální firmy, která Vám jej zajistí. Protože špatně provedená elektroinstalace nese většinou za následky poškození drahých elektrospotřebičů nebo může zapříčinit vznik požáru a způsobit ublížení lidského zdraví, v posledním případě smrt.

Revize elektroinstalací

Revizi elektronstalací je vhodné provádět jednou za pět let zkušeným odborníkem, jež Vá zaručí bezpečnou elektroinstalaci ve Vašem domě. Pravidelná revize snižuje riziko vzniku požáru a včas odhalí případé problémy, které by mohly způsobit poškození. Navíc Vám pomůže ušetřit peníze za opravy.

Dojde-li k požáru a zasažením elektrickým proudem a Vy nebudete mít vypracovanou revizi elektroinstalace, pojišťovna Vám nevyplatí peníze.

Nepodceňujte revizi, jde o Vaše zdraví i peníze. Nechte si provést revizi elektoinstalace profesionálně vyškoleným technikem v naši společnosti Energom projekty a.s., který Vás důkladně seznámi s umístěním zařízení, s původní dokumentací a staršími revizními zprávami. A po dokončení kontroly od něj obdržíte revizní zprávu.

Jste připraveni na neohlášenou kontrolu z příslušných kontrolních orgánů BOZP a PO?

S našimi profesionálně vyškolenými specialisty v oblasti prevence komplexních služeb BOZP a PO, budete při neohlášených návštěvách státních kontrolních orgánu VŽDY SPRÁVNĚ PŘIPRAVENI.

Rádi Vás zastoupíme a svou práci si u kontrol obhájíme.

Kontakt

ENERGOM Projekty, a.s. Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany.

Tel. kontakt : +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace