Centrum BOZP a požární ochrana v Praze

Bezpečnost práce a požární ochrana


Energom Projekty a.s

Profesionálové v kompletním zajištění BOZP a PO

Energom Projekty a. s. je jediná působící akciová společnost, která je přímo Centrem bezpečnosti práce a požární ochrany, jež má v této oblasti podánu ochrannou známku v rámci celé České Republiky.

Své služby poskytují s jasně vytýčeným cílem, a to poskytovat profesionální a kvalitní služby v oblasti bezpečnosti práce BOZP a požární ochrany PO u podnikajících fyzických osob OSVČ a právnických osob. Dále pak zajišťují BOZP a PO ve zdravotnictví, školství i ve státní správě.

Filozofie naší společnosti spočívá v:

Profesionální dlouhodobé spolupráci s cílem zabránit vzniku nepříjemných situací, které by vedly ke značným ztrátám a ochránit tak firmy před sankcemi ze státních kontrolních orgánů.

Naši zaměstnanci jsou především profesionálně zaškolení specialisté se znalostmi platné legislativy v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany s pravidelným vzděláváním v oboru BOZP a PO.

Komplexní zajištění v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Hlavní náplní naší společnosti je poskytnout především komplexní zajištění činností vyplývajících z legislativy BOZP a PO:

  • Zpracování dokumentace BOZP a PO.
  • Vyhodnocování rizik v oblasti BOZP.
  • Kontrola dodržování právních a ostatních předpisů v oblasti BOZP a PO.
  • Revize hasicích a elektrických přístrojů, elektroinstalace, hromosvodů, nouzového osvětlení, požárních hydrantů, protipanického osvětlení, strojů a komínů.
  • Profesionální školení BOZP a PO řidičů referenstkých vozidel, práce ve výškách, zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců.

Profesionální zastupování klientů a poradenství při státních kontrolách

Jednou z předností našich služeb je zastupování klientů profesionálně vyškoleným specialistou, technikem BOZP a PO v prevenci rizik, při kontrolách státního odborného dozoru, kterým je Hasičský záchranný sbor, Krajská hygienická stanice a Inspektorát práce.

Pravidelné konzultace jako ujištění, že máte vše v pořádku.

Naše společnost nezajišťuje jen pouhou konzultaci a nezávaznou prohlídku pracovišť, především vše zkontrolujeme a v případě zjištění nedostatků včetně vyhotoveného zápisu, navrhujeme jeho odstranění. Samozřejmostí je zpracování celkové dokumentace BOZP a dokumentace požární ochrany.

Věříme, že spolupráce s námi bude pro Vás přínosem.

Společnost Energom projekty a. s., Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany.

Verze stránek v anglickém jazyce.

Jste připraveni na neohlášenou kontrolu z příslušných kontrolních orgánů BOZP a PO?

S našimi profesionálně vyškolenými specialisty v oblasti prevence komplexních služeb BOZP a PO, budete při neohlášených návštěvách státních kontrolních orgánu VŽDY SPRÁVNĚ PŘIPRAVENI.

Rádi Vás zastoupíme a svou práci si u kontrol obhájíme.

Kontakt

ENERGOM Projekty, a.s. Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany.

Tel. kontakt : +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace